Motorola

Jak zdecydowałem sobie kupić Motorola Moto x4 ?

Dlaczego musisz zwrocic uwage na telefony od Motoroli?

 

 

motorola x4

Wracamy znowu do dostarczania 5 powodów, dla których warto kupić nowy motox4. Jeśli nie masz wystarczających powodów lub po prostu nie poświęciłeś czasu, aby go poznać, to ten post zapewni łatwo strawną listę powodów, dla których warto rozważyć zakup tego smartfona. Dzięki dużemu wyświetlaczu QHD, możliwościom personalizacji za pośrednictwem Moto Maker i bardzo atrakcyjnej cenie za odblokowane urządzenie, które działa na każdym dużym amerykańskim przewoźniku, powiedziałbym, że nie ma wielu powodów, dla których nie należy rozważyć tego telefonu. Oto 5 powodów, dla których warto kupić Moto X4 Edition.

 

Motorola Moto X4 działa idealnie wraz z Androidem

W ciągu ostatnich kilku lat firma Motorola wysyła swoje urządzenia bez dodatkowej skóry OEM, ale po prostu dodają modyfikacje oprogramowania, które przynoszą korzyści właścicielom. Na przykład mamy teraz Moto Display, Moto Voice i akcje gestów, z których wszystkie używane są dość często przez wielbicieli tej komórki, zwłaszcza Moto Display. Wcześniej Motorola miał Motoblur, który prawdopodobnie był prawdopodobnie jednym z najgorszych karnacji Android OEM, jakie kiedykolwiek dostarczy. To było brzydkie, powolne i po prostu złe. Gdy Motorola objęła Androida od Googla, stwierdziliśmy, że proces aktualizacji jest znacznie szybszy, przynajmniej przy użyciu tego telefonu, co jest dużym dodatkiem dla właścicieli Androida. Dzięki nowemu moto x4 zobaczyliśmy aktualizację Androida 6.0 Marshmallow na bieżąco, a aktualizacje pojawiły się w miarę rozmawiania z większością operatorów amerykańskich, a także jednostek zakupionych na stronie internetowej firmy Motorola. Kiedy OEM zajmą się Androidem, ale nadal pracują w korzystnych dodatkach do oprogramowania, to jest dla każdego wygrana.

Niesamowite dodatkowe opcje i usługi od Motoroli dla wygody klienta

W Moto Maker możesz dostosować ten telefon do zawartości twojego serca. Nie tak dawno temu, telefony pojawiały się czasem w jednym kolorze, może dwa. Na kilku nowych urządzeniach flagowych firmy Samsung i HTC możesz wybrać od 3 do 5 kolorów. Z witryną Moto Maker firmy Motorola możesz wybrać między nie tylko kolory, ale materiały. Na przykład, jeśli chcesz, aby prawdziwa skóra Horween byłabym na telefonie, a nawet naturalna opcja, taka jak Bamboo, możesz to zrobić. Jako że klienci pragną wyboru i wzorów niestandardowych, Moto Maker znacznie wykracza poza to, co inne firmy oferują obecnie w dziale personalizacji.

Motorola – Motorola – jakość, na którą możesz zawsze ufać

Od kiedy dostaliśmy pierwszy telefon firmy Droid kilka lat temu, Motorola nie zboczyła zbyt daleko od sprzętu, na którym możemy polegać. Zawsze jest dobrze zbudowany, zdolny do regularnego noszenia i korzystania. I niezależnie od tego, kto jest właścicielem firmy, bardzo wątpimy, aby to się zmieniło – jest to część DNA firmy Motorola. Nawet w bardziej przystępnych pokoleniach, takich jak Moto G i Moto E, są komórki od Motoroli dobrze wykonane, zawsze czują się solidnie w ręku. Jeśli szukasz sobie nowego aparatu telefonicznego, nowy motox4 jest doskonałym wyborem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *